Отново стрелба в училище в Турция - четирима са убити, а 20 са ранени
Четирима души са убити, а 20 са ранени при пукотевица в учебно заведение в Турция, съобщи " Ройтерс ".
Стрелбата е станала през днешния ден в южната турска провинция Кахраманмараш. По думите на губернатора Мюкеррем Юнлюер стрелецът е възпитаник от 8 клас от образователното заведение, който е употребявал оръжието на татко си, което е скрил в раницата си. Той е умрял.
Той добави, че измежду убитите е и преподавател и двама възпитаници.
Припомняме, че на 14 април 19-годишен стреля в гимназия в Сиверек, провинция Шанлъурфа, като рано най-малко 16 души. Той е някогашен възпитаник на учебното заведение, като след стрелбата се самоуби.
19-годишен простреля 16 души в учебно заведение в Турция и се самоуби
Мотивът за стрелбата остава неясен
Стрелбата е станала през днешния ден в южната турска провинция Кахраманмараш. По думите на губернатора Мюкеррем Юнлюер стрелецът е възпитаник от 8 клас от образователното заведение, който е употребявал оръжието на татко си, което е скрил в раницата си. Той е умрял.
Той добави, че измежду убитите е и преподавател и двама възпитаници.
Припомняме, че на 14 април 19-годишен стреля в гимназия в Сиверек, провинция Шанлъурфа, като рано най-малко 16 души. Той е някогашен възпитаник на учебното заведение, като след стрелбата се самоуби.
19-годишен простреля 16 души в учебно заведение в Турция и се самоуби
Мотивът за стрелбата остава неясен
Източник: news.bg
КОМЕНТАРИ




